Strona główna Strona główna

ViniTeranio Import, Serwis & Dystrybucja  to projekt, który został powołany do życia w 2013 roku, w Madrycie. Nasz sklep z winami jest owocem pasji do świata win, która połączyła niepodzielnie nasz zespół. Głównym celem, jaki nam przyświecał było wprowadzenie na krajowy rynek wielu nowych, hiszpańskich marek win, uznawanych jednogłośnie za dobre wina, poznanych i docenionych już wcześniej przez krytyków i smakoszy w innych częściach świata, a nieznanych dotychczas w Polsce. Właśnie w tym celu powstała nasza hurtownia win oraz sklep z winami. Po zapoznaniu się z naszą ofertą, klienci natychmiast dostrzegają nie tylko ładnie prezentujące się butelki znaczących producentów, ale przede wszystkim starannie dobrany asortyment dobrych, hiszpańskich win dla smakoszy.

Od początku powołania tego projektu jesteśmy w stałej konsultacji z najlepszymi ekspertami ze świata win z Półwyspu Iberyjskiego. Zapraszamy miłośników Hiszpanii i jej znakomitych tintosblancos i rosados do zapoznania się z naszym katalogiem sprzedaży, który ciągle powiększa się o najlepsze hiszpańskie pozycje, starając się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Nasza pasja do dobrych win z Rioja, Ribera del Duero i wielu innych regionów, pozwoliła nam na stworzenie specyficznego rodzaju sklepu Jubilerskiego, gdzie zamiast drogiej biżuterii oferujemy prawdziwe winiarskie skarby Made in Spain.... i w dodatku smaczne, nad wyraz smaczne! I co ważne, w dobrej cenie!

Pragniemy podziękować dotychczasowym naszym klientom za obdarzenie nas zaufaniem i zaprosić tych, co nas jeszcze nie znają na najlepszą z możliwych wycieczkę w świat kolorów, zapachów i smaków.... w świat hiszpańskich win, który kusi, puszcza do Was oko i który naprawdę nie zawodzi! Ten świat potrafi być bardzo wdzięczny. Jeśli już raz mu zaufamy, to będzie prowadził nas przez całe nasze życie w rytmie rumby czy flamenco... ale z lampką dobrego wina w dłoni, oczywiście!

 

Saludos cordiales/ Pozdrawiamy

Zespół ViniteranioNasza Oferta

Facebook Wina czerwone Wina białe Wina różowe Wino na prezent Importer win

Płatność i dostawa

Akceptowane formy płatności Wysyłka Reklamacje i zwroty

Informacje o sklepie

Koszt i czas dostawy Polityka prywatności Reklamacja Formy płatności Regulamin
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
795 211 831
ViniTeranio
ulica Zegrzyńska 4 kl. II, p 4
05-119 Legionowo
Właścicielem portalu Viniteranio jest EWAN Sp. z.o.o