Strona główna Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z  rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), w związku z naszą współpracą, szanując Twoją prywatność oraz dbając o to, abyś wiedział kto i w jaki sposób przetwarza Twoje dane osobowe, poniżej przedstawiamy informacje, które pomogą Ci to ustalić.
Administratorem Twoich danych osobowych jest: EWAN  Sp. z o.o. NIP 5361915433 będąca właścicielem witryny VINITERANIO.PL 

 

Strona internetowa VINITERANIO .PL oraz wszystkie aktywności przez nią prowadzone przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Korzystając ze strony oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i akceptujesz niniejszą Politykę prywatności.

Użytkownik może korzystać ze swoich praw dostępu, sprostowania, odwołania, sprzeciwu oraz żądania ich usunięcia zgodnie z ustawą o ochronie danych drogą pisemnego zawiadomienia skierowanego do EWAN Sp. z o.o. Legionowo 05-120 ul . Wyspiańskiego 4/47 lub pocztą elektroniczną zaadresowaną na adres ewan.import@gmail.com

Użytkownik posiada również prawo do żądania od administratora strony ograniczenia przetwarzania Swoich danych, a także do ich przenoszenia.

Jeżeli Użytkownik uzna, że Jego dane osobowe były przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa, ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

Dane osobowe Użytkownika będą przetwarzane za Jego zgodą wyrażoną w trakcie wypełnienia formularza rejestrującego w celu wysyłania newslettera oraz ofert handlowych przygotowanych przez VINITERANIO.PL w ramach prowadzonej witryny.
Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez okres niezbędny do konkretnego przetwarzania danych. Z pewnością dane będą przetwarzane przez okres do czasu rezygnacji z otrzymywania newslettera a później zgodnie z ogólnym terminem przedawnienia w myśl art. 118 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U.2017.459 t.j. z dnia 2017.03.01).

Odbiorcą i zarządzającym danymi osobowymi Użytkownika jest wyłącznie EWAN Sp. z o.o. która będzie bezpośrednio odpowiedzialna za przetwarzanie Twoich danych.
Dane osobowe  Użytkownika będą przetwarzane w sposób częściowo zautomatyzowany, ponieważ będziemy je przetwarzać na zasobach komputerowych. Jednakże w ramach przetwarzania danych nie stosujemy metod polegających na zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym profilowania.           

Podanie przez Użytkownika danych jest dobrowolne, jednak jest ono konieczne dla otrzymywania newslettera.   

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych osobom trzecim ani obcym podmiotom.

EWAN Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce prywatności. Każdego klienta  i użytkownika serwisów  należących do EWAN Sp. z o.o. obowiązuje aktualna Polityka prywatności znajdująca się na stronie dotyczącej polityki prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: EWAN Sp. z o.o. jako  administrator danych nie pobiera, nie przekazuje, ani nie sprzedaje osobom trzecim żadnych danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swoich serwisów.


Nasza Oferta

Facebook Wina czerwone Wina białe Wina różowe Wino na prezent Importer win

Płatność i dostawa

Akceptowane formy płatności Wysyłka Reklamacje i zwroty

Informacje o sklepie

Koszt i czas dostawy Polityka prywatności Reklamacja Formy płatności Regulamin
Masz pytania? Chętnie pomożemy.
795 211 831
ViniTeranio
ulica Zegrzyńska 4 kl. II, p 4
05-119 Legionowo
Właścicielem portalu Viniteranio jest EWAN Sp. z.o.o